SIGNANTS
DEL MANIFEST
ELS AQUÍ SIGNANTS ENS ADHERIM AL MANIFEST DE L’AJUNTAMENT DE CASTELLBISBAL, APROVAT EN PLE MUNICIPAL EL DIA 30 DE GENER DE 2017
EMPRESES
G-SPORT-SPORTS MANAGER 2008 S.L.
MOTO AUTO JUNI S.L.
CONMANIND SL
INFUNDA S.A
COMAS MORRAL S.L.
BIM MANAGEMENT, S.L.
GALCAM INSTRUMENTOS SL
FERRARIA GUARNIDO, S.L.
ALTOSA
ACÚSTICA A MIDA SLL
CENTRO LOGISTICO TORNILLERÍA, S.A.
INELECTRIC 3000 SL
FERCAM TRANSPORTES S.A.
PARKING SERVICE CASTELLBISBAL, S.A.
CONTANK, S.A
ELECTRICITAT I AUTOMATISMES SANTOS, S.A.
HILOS TÉCNICOS SANT MIQUEL, S.L.
SANT ANDREU TELEVISIÓ
RENDER ZONE ESPAIS SL
MECAMOPLAST, S.L.
ZS MAQUINARIA METALURGICA
MARKET INDUSTRIAL RACORES R88 S.A.
FRANCISCO ALBERICH SA
FERROS AGUSTI S.L.
SAIREM IBERICA SL
XR METAL.LIC
EL TEU RECANVI GRAN, S.L.
GONVARRI I. CENTRO DE SERVICIOS, SL
PRODUCTOS SOLDAFIL, S.L.
HWIND C.S. IBERICA S.L.
CASTELLBISBAL SCHOOL
CAPDEVILA.MA FUSTERIA I COL·LOCACIONS
MALLORCA ALIMENTACIO I BEGUDES, SL
ENLIL BCN 2015,S.L.
ARDÈVOL CONSULTORS ASSOCIATS
RESTAURANT MASIA CAN CAMPANYÀ
JIJONENCA CASTELLBISBAL
ENGINYERIA JORDI ARTIGA
EBENISTERIA MORENTE
GUIABIKE
ADMINISTRACIONS O ENTITATS
PDECAT SANT ANDREU DE LA BARCA
DIGIGRUP-EA3
AMIRED
ICV RUBI
AJUNTAMENT DE PALLEJÀ
ERC-AM GRUP MUNICIPAL
AJUNTAMENT CORBERA DE LLOBREGAT
CLUB CICLISTA CASTELLBISBAL
CÍRCULO PODEMOS CASTELLBISBAL
VOLUNTARIS DE PROTECCIÓ CIVIL CASTELLVÍ DE ROSANES
AJUNTAMENT DE CASTELLBISBAL
INDIVIDUALS
EDUARD ESTEVE SANCHEZ
SANTIAGO GARCIA ALVAREZ
TOÑI CIVICO JUAN
JESUS TOLEDO GARCIA
JOSE MANUEL VALLE LLAMAS
ENRIQUE IZQUIERDO VALLEJO
JAVIER REYES JIMENEZ
FRANCISCO NOÉ GÓMEZ CORDERO
CRISTINA HIDALGO MONCLUS
MARÍA CONCEPCIÓN MARTÍN AVISBAL
JOSÉ MANUEL GARCÍA MARTÍN
ESTER MONTEAGUDO FLOREZ
HUGO MARTINEZ GARCIA
MARTÍN FERNÁNDEZ VILLEGAS
JORDI VIDRIER TORRALBA
DOLORS VILLALBA GUARNIDO
RAFAEL FERRÓN GAMUNDI
ENRIC GREGORI ALONSO
JORDI CARRIZOSA GIMENEZ
IGNASI NICOLAS MENDEZ
JORDI SALINAS SANCHEZ
JORGE GARRIDO GUIJARRO
MONTSERRAT DURAN MARTINEZ
ISAAC MARSA CUBOTA
DAVID PALAO MARTINEZ
VICTOR RODRIGUEZ
GENOVEVA LOPEZ LOPEA
MARCOS CASADO SANCHEZ
CARMEN ARREBOLA
ALBERT CASAS GRANADOS
RAFA MOYA
DANIEL UTGES MAMPEL
ÀLEX LÓPEZ ABADAL
PAU TORRAS CALVO
SUSANA BERDIE ESCOLANO
MERCÈ BOSCH
JOSE MARIA MESA RASTROJO
IVAN MESA PRIETO
AIDA ARASANZ COLLADO
GUILLEM CRUSELLAS CABALLERO
JORDI BOSCH MAS
PAUL KENNEDY
RUBEN FERNANDEZ MOREIRAS
NURIA HERRERO GUTIERREZ
JUAN RAMÓN DOMÍNGUEZ ACOSTA
DANIEL RODRÍGUEZ ALGAR
JAUME CELMA POVILL
EVA MARIA LICERAS CALDERON
XAVIER HUGUET HERVÁS
CELIA ROURA BESCÓS
CELIA ROURA BESCÓS
ANTONIO FITÉ ROVIRA
JORDI BORRAS OLOMI
PERE PEREGRIN ROVIRA
ROGER TORRES MURATET
JOSÉ CARLOS ALONSO
DANIEL MOLAS
XAVIER FERRER
ISIDRE LORENZO COSP
EDUARDO OTÍN CASAS
JOSÉ LUIS SEBASTIÁN SAZ
CARLES VIDOSA RODRIGUEZ
JORDI SÁNCHEZ BARRERA
JAIME MASANA CURTO
RAMON SEBASTIÀ ÁLVAREZ
REMEDIOS BEN BAYO
FRANCISCO JAVIER CRESPO RAMOS
PILAR SANZ RUBIES
DANIEL MACHO ORTIZ
TERESA QUIROS LABELLA
DAVID CORTÉS MORALES
JOSE MARIA CLOTET HUERTAS
ROGER SITJÀ COMAS
IÑAKI ANTON GOROSTIDI
ANTONIO FITÉ NAVARRO
ROSA MARI DARBRA ROMAN
RAUL CARRASCO MARTINEZ
XAVIER PÉREZ I SÁNCHEZ
XAVIER PÉREZ
FRANCESC XAVIER PÉREZ I SÁNCHEZ
ADRIA BAENA
JORDI BANQUELLS BOU
M.ISABEL MONLEÓN ESPINAL
SANTIAGO QUINTERO
FRANCESCA TORRAS GARNACHO
DANIEL LLORCA MELGAR
ALFREDO MIRANDA DEL CAMPO
ALBERT HIJANO
NOELIA DESIRÉE LAMA HORNERO
BLAI PEDROSA PELEATO
ROBERT CABRERIZO GÓMEZ
CARMEN MILAGROSA MARTINEZ ASINS
INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS DE RUBÍ ICV
RAMON CAPOLAT AGUT
DANIEL MARTINEZ SANCHEZ
JESÚS REY MOURE
ALICIA IGLESIAS MARTINEZ
DAVID FERNÁNDEZ
LLORENÇ VALLES PALLARES
DANIEL VIDAL ESTARLICH
BÀRBARA SOTO TUTUSAUS
ROCIO ORTEGA RODRIGUEZ
DANIEL MERENCIO NAUDIN
CRISTIAN TOLEDO SEVILLA
MARIA LLUÏSA SABATÉ PUNYET
JORDI BESSES RAEBEL
JUDITH TORRES DALMAU
JUDIT IZQUIERDO VALERA
SILVIA NADAL LORENZO
VALENTI JIMÉNEZ CARRILLO
JUAN LUIS JUNQUERA MARTOS
PERE BORRAS ANGULO
MARTA PERAPOCH SERÉS
XAVIER SALA CASOL
XAVIER SUNYER I PLANÀS
JOANA MARTINEZ PORTILLO
ASCENSIÓN RATIA CHECA
JOSE RODRIGUEZ
ANDREA RUIZ
ROSA SARDÀ MARGARIT
MONTSERRAT RIBAS COMELLAS
EDUARD VIU PORRAS
NÚRIA REGINCÓS GINER
JORDI TAMBORERO RODRIGO
JOAN ROIG RABELLA
JUAN JOSE GALOBARDES DUQUE
ANTONIO DELGADO NAVARRO
JUAN CARRILLO MÁRQUEZ
PEDRO CARRILLO MARQUEZ
JOAN JOSEP SERENTILL TARRAGONA
MARTA MILLAN LOMBRAÑA
MARIA ESPERANZA TRAVÉ LOZANO
LAURA ENCINAS BAILA
LUCIA LOZANO
LIDIA LOZANO ESPÍNOLA
ALBERT MIRALLES COMELLAS
REBECA GAMERO NOGUES
CARLES PASTALLE MALLOL
ALEX PÉREZ BADÀS
JOSE ALBERTO PARRADO PEREZ
ANNA INFANTE ESCOBAR
NÚRIA DE MULA FUENTES
SÍLVIA JOLY RUIZ-CASTELLANOS
RAFAEL MARQUÉS
CRISTINA GARCÍA LAGUNA
VICENÇ ROIG RIBAS
JESUS SANZ MARTIN
SONIA CORBO ACEDO
CARLOS LÓPEZ LOZANO
JUAN JOSE RUIZ MONTILLA
GEMMA GALLEGO LUCAS
JOAN VADELL LLEONART
MERCE COMAS MORRAL
DAVID JUNI COMAS
OLGA CORREAS DEL BURGO
ROCIO RAMIREZ ROSALES
PABLO EUGENIO PERALTA NEBOT
ELENA VERA
ANA PADILLA CALDERÓN
MIQUEL CANO PRATS
MAITE BADILLO LOPEZ
RAFAEL JIMENEZ ZAFRA
ISABEL ALEJANDRO NAVARRO
VICENTE ALABAU
LOURDES SERRA ARCHS
FRANCISCO JAVIER SERRANO BAEZA
JORDI PI PENA
GEMMA ALEJANDRO NAVARRO
OLIVER BUFILL GOBERN
MONTSE DOCAMPO SELLARÈS
SÍLVIA RIBAS MARGARIT
ISAAC ÀLVAREZ I BRUGADA
MARC CASANOVAS ROSADO
PERE FLORES CANO
ROSA MARIA FORNOS BETI
CARLES BALDOMA BERNAT
CARMEN CODORNIU JUNQUÉ
LLUISA PAULI MUSET
PALOMA ROSADO DE ARTEAGA
JOSEP MIQUEL PEDROSA GONZALEZ
ALBERTO NOGUERA CARMONA
MARTA RAMIREZ ALVAREZ
ROBERTO CORTES REYES
DANIEL CAYERO CERRO
SANDRA BRIÓ
ASIER ECHEVERRIA HERNANDEZ
JOSE AGUILAR AGUILAR
ALFONSO SÁNCHEZ AZNAR
JORDI FRAILE RUIZ
TERESA LLORCA ESTELLER
SUSANA RAIGON SERRANO
RICARD LUQUE GONZÀLEZ
JORDI PASTALLÉ VALENZUELA
EDUARDO GARCIA
JUAN CARLOS ALVAREZ BENDICHO
TERESA QUIRÓS LABELLA
ESTER TOMAS FERNANDEZ
SEBASTIÀ SANTOS I CIURANA
VICTOR GARCÍA GONZALEZ
MIRIAM ARAGONÉS GRANADOS
JUDIT ONSÈS
XAVIER LIZANA ABAT
MONTSERRAT FEBRERO PIERA
MARC VILASECA LLINÉS
ALFONSO BAYONA HUERTAS
MARC PUENTE SABANES
LYDIA CUENCA
SUSANA PUNCIANO SANCHEZ
ANTONIO MONTES
ESTEFANIA MORENO
GEMMA SANTAMARIA
MANEL BOHER MASO
REBECCA GONZALVO PALOMO
MONTSERRAT RIUS BARNET RIUS BARNET
ALEJANDRO MARTÍN
JUAN CARLOS MORALES PERALTA
MARC GOMEZ MAS
JORGE QUESADA GUITART
SUSANA NAVARRO VELASCO
GERARD SANTOS MARQUEZ
MARTA GISPERT ALCAIDE
EDGAR OLMO BARCELO
MARIA CARBO MSRQUEZ
ANTONIO JAVIER BALLESTEROS BALLESTEROS
CRISTINA AGUILAR MARTEL
TERE GÓMEZ DÍAZ
JORDI GUTIÉRREZ PISA
SILVIA ESPEJO MARTÍNEZ
GUILLERMO MELLO MUNDELL
LAURA MARTÍN MARQUEZ
CARME MATEOS BRUGULAT
JUAN FERRER SANTILLANA
MAGDA MIQUEL AMAT
MONTSERRAT SEGURA CABARROCAS
MONTSERRAT SEGURA CABARROCAS
MARTA GUERRERO SANTIAGO
SILVIA PAZ LÓPEZ
MONTSERRAT SALVADOR I GIL
SUSANA BLANCO ALAMILLOS
ASSUMPTA CANALS CASAS
MARTA HERRERO ALBA
ENRIQUE BARRENA SERRANO
JOINA MARTÍN NOGUÉ
ASSUMPCIÓ PARROT CAMPMANY
GEMMA BOSCH MIQUEL
JOSEP LUIS RODRIGUEZ LÓPEZ
ERNEST DURAN LÓPEZ
ROGER PI SARDÀ
MIQUEL ÀNGEL MUMANY LAS
JOSE MIGUEL PANES CECILIO
EVA MUNTAL SANZ
CARME TIRADO GARCIA
MIQUEL AGUSTÍ BERGÉ
RAMON FERRER GIL
PEDRO MANUEL GALVEZ URBANO GALVEZ URBANO
ALBERTO MORENO RECACHA
PEDR0 MANUEL GALVEZ URBANO GALVEZ URBANO
MIQUEL BOSCH PITA
JOSE Mª BOU VALIENTE
CATALINA LLOVEROL EGEA
SANDRA FERNÁNDEZ
PACO GONZÁLEZ
MARIA TERESA RODRIGUEZ GUERRERO
ROSI MURILLO CASCO
CRISTINA GÓMEZ-ALVAREZ FONTANILLA
LAURA PALLARES CARMONA
XAVIER PALLÀS
MARTA GARCIA
MANUEL FERNÁNDEZ MOSCOSO
CARMEN MONTENEGRO I GARCIA
JOSÉ ANTONIO PUJAL MIRÓ
NÚRIA ORTE GARCÍA
ANTONI ADROVER RAMIA
ANNA LLOVET
M. CARMEN ALBELLA FERNÁNDEZ
VÍCTOR LÓPEZ LÓPEZ
DANIEL DE RIBA DE GENOVER
EVA CALVO RODRIGUEZ
DANIEL AZNAR ORTIZ
ELENA SANCHEZ CARRASQUILLA
ANGEL CABEZA
SILVIA RODRÍGUEZ AZNAR
JUAN MANUEL GONZALEZ MESA
MARIA JOSEFA MARQUEZ MORENO
FRANCISCA EXPOSITO LOPEZ
ALMUDENA GONZALEZ GALLARDO
LAURA BOSCH PITA
JORDI LOPEZ MORALES
RITA GALLARDO EXPOSITO
MANUEL GONZALEZ MANSILLA
JUAN DE DIOS GONZALEZ MARQUEZ
ROGER CONTIJOCH ZAPLANA
FERNANDO ROMARTINEZ DUEÑAS
MARIA MONTSERRAT BARTOMEU PONS
CHELO GARRUTA RIDRIGUEZ
EVELIN FERNANDEZ ARRIBAS
JUDITH BASOLS BALLESTER
MIQUEL SOLANOT
JOAN ANTON VALERO SOLERO
LLUIS PASCUAL BEL
BERTA JUANIAS ESPRIU
FRANCESC DELGADO ALCALA
JUAN ANTONIO TENORIO PEREZ
JOSEP MARIA PIJOAN FARRÉ
MONTSE MAGDALENO FAS
JOSEFA TENORIO SALGUERO 26/10/19591
IVET TORRENT CASELLAS
IGNASI PERALTA GARCIA
XÈNIA RAMIS CORP
JOSE ISMAEL CARMONA FERNANDEZ
MARIA JESUS CASTRO RODRIGEZ
TAMARA MARTINEZ
SEBASTIAN ZARAGOZA URIONDO
OSCAR LOZANO MONTILLA
JOAN PONS CASALS
MIGUEL OSCAR VERDEJO ESTRADA
ELENA CANOVAS MARTINEZ
JOAN SUBIRANA SANTACANA
EULÀLIA RAMIS FONTARNAU
JUDIT CANELA CASAS
M. GLORIA NOVELLON VITALI
MANUEL GUARNIDO BONILLO
JAVIER PLA CASAOLIVAQ
FCO IGNACIO RUEDA ACEDO
MANEL CLAVEL PUCHOL
LOURDES BAETA LÓPEZ
ROSA ESPINOSA MÉNDEZ
JOAN FUSTE PLANELL
LEO GUIMERÀ FERNÁNDEZ
SERGI GARCÉS CLARAMUNT
MARGARITA GONZALEZ RINCON
JAVIER POLO CASADO
JORDI VILOCA MITJANS
JOANNA GARCIA RODRIGUEZ
FRANCESC XAVIE SUÑE
JORDI NUÑO POVEDA
GINA GUARNIDO SUBIRANA
ELENA AGUILERA SUBIRANA
JOAN AGUILERA GUIRADO
JUAN SÁNCHEZ MESA
XAVI RIBAS PEÑA
ANNA RODRIGUEZ FARRES
SERGI TOLSA PLACES
VÍCTOR ALABAU CHACÓN
ANA LAMIEL EJARQUE
MERCÈ ESTELLER ROIG
LUIS MUÑOZ MORUNO
ADRIÀ CAMPRUBÍ ROVIRA
JOSEP MIQUEL CASTELLS GONZALEZ
LUIS MUÑOZ MORUNO
RAUL PORRAS ARCOS
EVA COLLADO MARTÍNEZ
FEDERICO GARRIDO SALAS
JENNIFER BLANCO
PATRICIA BANYOLES
LOURDES CASANOVAS MASFERRER
RUFINO MARTÍN PLAZA
CRISTINA REDONDO MALLEN
ENRIC MASANA JORDÀ
CRISTINA PAZOS ROLLAN
JAVIER RAMIA NÚÑEZ
ARTURO RUIZ GARCIA
JOSE LUIS PEREZ GONZALEZ
SUSANNA MONTESINOS GONAZALEZ
CRISTINA MUELAS GUIU
NICOLÁS SÁNCHEZ MATAS
DAVID ESTRADA LLOPART
BÀRBARA LÓPEZ CAÑETE
ROMINA GARCIA
PABLO VAZQUEZ REYNEL
CONCEPCION SANCHEZ GALVEZ
ABELARDO CONTRERAS PIÑERO
NÚRIA MARTÍN RIBOT
JAVIER MARIN MANSERGAS
SHEILA MACARRILLA RAMÍREZ
MONTSERRAT CERVERA SANAGUSTIN
CRISTINA FERRAN
EVA MARIA GONZÁLEZ GARRE
CRISTINA ALMUDENA MELLADO INES
MONTSE REGNARD
FRANCISCA ALMENDROS GALLEGO
NÚRIA MARTÍN MORAL
JOANA MARIA REGANZÓN BARRAGÁN
MONTSE DALDA
JUDIT JIMENEZ SANCHEZ-AREVALO
CRISTÓBAL ZAMORA SEGURA
JORGE BLASCO SARRIAS
PATRICIA DÍAZ DÍAZ DÍAZ
LOURDES SEPÚLVEDA FLORIDO
IVAN PASTOR RAMOS
MARC ARTIGA SOLANA
CONCEPCION HERAS GUERRA
JAUME BOTIFOLL COMAS
ESTELA GALERA ROMERO
MERCÈ COMELLAS DURAN
MONTSERRAT CAUS I ELIAS
MARC GIRIBET GAVARA
PERE NICOLAU I FURES
ELISABET CASANOVAS MASFERRER
ELENA SUBIRANA CANOVAS
CARLES LÓPEZ NÚÑEZ
XAVIER HERREROS TORRENS
JOAN BOSCH MIQUEL
EVA UCEDA HERNANDEZ
CARME SUBIRANA CANOVAS
CARME SUBIRANA CANOVAS
JUDIT SOLANA PONS
ORIOL ARECHAVALA ROÉ
MONTSERRAT PALAU BARGALLÓ
CARLES UCEDA HERNANDEZ
MARTA LM
VLADIMIR FERNÁNDEZ TOCADOS
SUSANA GARCIA CUELLO
LUIS FERNÁNDEZ
Mª ANGELES TATO DEL BARRIO
ÀLEX PÉREZ ARAGÓ
MARTÍ ROIG SANABRA
ANNA CARNE MIQUEL
SILVIA SEVILLANO VILLA
JOSEP BRUGAL PUIG
JORDI OBACH
JAVIER ASTO
M. ÀNGELS URBANO
SÒNIA SAAVEDRA URIA
ONA RAVENTÓS TERRA
CRISTINA MARTIN RUIZ
MARCEL BLANCH
RUBEN NUÑEZ DE PRADO
JOSEP PUYOL SALUD
AIDA MANCHEÑO QUINTERO
RAQUEL PAREDES MORANTE
MARIA GUAL
MAYTE OTEROS CASADO
LAURA CAÑADAS BERNAL
PERE PONSÀ CANALS
CARMEN ARIAS MARTÍN
MARTA SERRA RODRIGO
XAVIER TORRENT FOZ
OSCAR ESPINOSA DE LOS LLANOS
CLARA MIQUEL SERRA
BEATRIZ CARA
ANA CASTRO
GERARD MONTLLÓ CASABAYÓ
DAVID JUNI COMAS
GERARD MARGARIT
MARTA TUGAS GONZÁLEZ
ALBERT GUIU GUIVERNAU
SERGI CARRERO CASALS
TONI HARO JULIBERT
MARIA ISABEL PERIS I GALLOFRÉ
RICARD FLORES DURAN
VERÓNICA RÍOS DOÑATE
VICTOR BAYÓ VENTOSO
MARIA JOSEP CUSIDO CABANES
PILAR HERAS MOYA
CARLOS VENTOSA
MIQUEL MARZAL CAMALLONGA
NOELIA AGUILAR GARCIA
JOANA BLANCHART RIBAS
VERONICS CÁRDENAS PULGARIN
JOSEP MARIA GARCIA RIU
MIREIA TORRES RUIZ
JAUME MORENO COLL
JOSE ANTONIO DONLO NAVARRO
MARI DUEÑAS
RAMON DELER SERRET
JAVIER MESA RASTROJO
JORDI PASTALLÉ DURAN
ELISABETH ESCALES SOPENA
ELOY FERNANDEZ CASTILLO
RUBÉN LÓPEZ ROYO
JOAN BEDOS CARLES
CAROLINA DALMAU
FERRAN CAMPMANY ROBERT
CRISTINA VALLADARES DIEZ
ROSER BOSCH DODERO
ANTONIO TORRES BLANCO
JOSE ANTONIO MOYA CALAMARDO
ALEXIA MAZZITELLI RODRIGUEZ
SILVIA ESPAÑOL MONDEJAR
ALFONSO RODRÍGUEZ PERERA
PERE CAMPMANY ROBERT
DAVID SOLSONA
ALFONSO RODRÍGUEZ BENAVENTE
JULIAN ALCAIDE PLATERO
ELVIRA LORA
ANTONI REDONDO SABATE
CARME ARROYO CABEZAS
ANA HERNÁNDEZ PLAZA
ANNA SERRA ÁLVAREZ
ISABEL GARCIA BONILLA
ANSELM MOYA CALAMARDO
LAIA PRAT TORRES
JORDI PASTALLÉ
SILVIA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ
JUAN ROBLEDO OMS
ADRIÁN RUBIO GONZÁLEZ
JORDI PINELL PORTA
BEGOÑA FUENTES CARBALLO
SILVIA LÓPEZ LÓPEZ
GISELA VILOCA GONZALEZ
DAVID LUCHA MARTIN
DANIEL SANTOS DURO
ESTHER HOLGADO
MÒNICA MOLINA DOMÈNECH
ROSA MARIA CORP POSADAS
GLORIA ARIAS MARTÍN
ANNA MARIA PENA LAZARO
OT CARDONA CARDONA
JOSEP VILOCA MITJANS
ANDREU CARDONA JANSANA
M DOLORES SANCHEZ CASTRO
VICTOR DANIEL SAINZ GUTIERREZ
DIVINA MORALES VERDEGAY
JORDI PUJADAS TORNER
BERNADETTE NAVARRO I BARBERÁN
JOAN PRADES ADELL
ENRICO MARTINELLI
FRANCESCA TORRAS GARNACHO
MANEL PORTA I MONFORT
SANTI GIRIBET COMAJUNCOSAS
DANIEL DÍAZ MORENO
ESTHER MOLINA DUQUE
DOLORES VARGAS MORALES
ALVAR JUAREZ MUSET
JORDI JUANICO SABATÉ
SANDRA ARRIBAS
CONSTANTINO GONZALEZ FERNANDEZ
MIGUEL GOTOR BAQUEDANO
EDUARD GENÉ CASUBEÉS
ERIC ROMAGUERA FERNÁNDEZ
ALEJANDRO CRESPO RODRIGUEZ
GEORGINA ORRIOLS BASCONES
TERESA MONFORT MONFORT
NOELIA DIAZ JURADO
NÚRIA GÓMEZ MONFORT GÓMEZ MONFORT
ALICIA GARCIA GARRIDO
NOEMI GARCIA GARRIDO
HECTOR GONZALEZ MORAL
RUBEN RODRIGUEZ ROY
JOAN VENTOSA PERALTA
JORDI PIERA CANO
NATI GIMÉNEZ COMPANYS
YOLANDA GAVARA ALBAR
ARIADNA TORRAS CALVO
SUSANA CARPINTERO SANTIAGO
FERNANDO JIMÉNEZ
SALVADOR NICOLAU I FURÉS
ELIAS DIEGUEZ GALLEGO
CARLOS ASENSIO RODRÍGUEZ
OSCAR ANTONIJUAN GISPERT
OCTAVIO ANTONIO AGNELO DO SOCORRO SENA
COLL COLL
JESUS CERQUEIRA ATANES
ANA INÉS FERNÁNDEZ RENNA
ALBERT CARBONERO GUARRO
DANIEL MARTINEZ VARGAS
ELENA PEREZ
FRANCISCO SOTO SANTOS
MIREIA SANTOS OLLER
ANNA MALAVE
SEBASTIA SANTOS I CIURANA
ANDREU PELAEZ GARCIA
JOSÉ LUIS GIL TOME
JORDI ORTIZ CUESTA
TERESA LLORCA ESTELLER
ANDRES RUBERTE GUARGA
PLACERES MARTIN CORRAL
NURIA BALAGUER QUIÑOY
MARIBEL SÁNCHEZ GONZALEZ
PILAR RUIZ DOMINGO
ROBERTO HERNÁNDEZ
DANIEL NIETO SÁNCHEZ
JORDI ALBERT I CABALLERO
CHRISTIAN VELASQUEZ MEDINA
FRANCISCO BORRREGUERO FERNÁNDEZ
MARIA ROLDAN SANCHEZ
JUAN JOSE LACORT CRUZ
JAIME ABAD ALVAREZ
FELISA RUIZ-CASTELLANOS MARTÌNEZ
PELAI JOLY RIBAS
JUAN LÓPEZ LÓPEZ
MARÍA DEL CARMEN REYES GALLEGO
ENCARNACIÓ SERRA ARCHS
MARIA ANGELES POZO SALAZAR
VICENÇ JUAN BARCO
ISIDRE GIRALT JIMENEZ
SERGI PURCET SOTO
ESTHER EGEA
VICENÇ MOLINÉ VILLAGRASA
MANEL GÓMEZ
XAVIER FUSALBA MERCADE
M.ANGELS SANCHEZ MORENO
ROBERT SAAVEDRA CABALLERO
MONTSERRAT ALONSO OVIEDO
ESTHER DIAZ RODRIGUEZ
MARC VAILLO DANIEL
MANUEL CAMACHO MOYA
M ANGELS PINILLA PEREZ
ANTONI BADAL FERRÉS
VENANCIO PACHO ANDRÉS
ISABEL REY CAAMAÑO
ORIOL BALSELLS I CAMPRUBÍ
JOSEP PAGES HERNANDEX
JUAN JOSE BUZON
SUSANA LOPEZ ESCOBAR
JORDI D'ARQUER I TERRASA
SHEILA PÉREZ CARRILLO
MIRIAM BATALLER DOMINGUEZ
MARC CALVET LEPEKHINE
LINO RUBIO HERNANDEZ
ROSER MAYANS SANTAMARIA
JOAN VICENC PASTALLÉ DURAN
GABRIEL GRISET MIRO
OLGA FERNANDEZ MAYANS
FRANCESC RAUET CHAVARRIA
MIGUEL MARCO SUAREZ
MERCEDES CAZORLA ORPÍ
ALFONSO SÁNCHEZ
ALBERTO MOLINA DUQUE
ALBERT RIUS PRIETO
SANDRA FLOREZ CAMPRUBI
MARAVILLAS ROIG CALVO
GERARD TOLEDANO BENABARRE
ENCARNACIÓN GARCIA RUIZ
JAVIER MARTÍNEZ GÓMEZ
ÀLEX BLAY GIRGOJO
GEMMA CERVANTES GIBERT
LIDIA ANDRÉS LAMAÑA
CRISTINA RODRIGUEZ HINOJOSA
MONTSERRAT COMA CAMPMANY
ROCIO ZORRILLA MEJIAS
MIREIA PURROY TERRADAS
VANESSA SILVA TREJO
JULIO MOLINA CAÑETE
PEDRO FRIAS ROS
AINA PURROY
HELIA CAVERO
XAVIER FERRER VILLARÓ
ISABEL COMA CAMPMANY
ORIOL PURROY I TERRADAS
ROSA ORTIZ GONZALEZ
PEDRO ALBERICH DE CASTRO
GEORGINA ROCH IZARD
ROBERT QUIRANTES
JOAN MONGUIÓ I SOLIVA
JESUS GONZALEZ LEAL
ORIOL DURAN CALAF
PERE CASILLAS LOZADA
JAIME UREÑA BERDALA
SUSANNA SOLÉ I SABATÉ
IRENE AGUILAR ARTACHO
MERCÈ RIUS ESCRICHE
ANA MARIA PONCE DURAN
JOAN BARTOMEU AGUSTÍ ALFARA
MARC BALDERAS UYÁ
OSCAR LOPEZ SERRANO
ENRIC BLANCH MORERA
MARTA PÉREZ CARRERAS
ELISABET PORCUNA RAFAEL
Mª ISABEL MÉNDEZ FERNÁNDEZ
JOSEP M DARNÉ MONAR
JUAN LEMMEL MONTOYA
ALFONSO ALADID SORIANO
FSC.XAVIER GELABERTÓ BUSTO
SARA PALANQUES ROURA
ALEIX MATEU FALGUERA
SANDRA GRANE MORENO
JOSE ANTONIO MORENO GALLEGO
ANA BELEN TOMAS MURCIA
SONIA FIGUEROA QUESADA
XAVI RABELLA ATARES
GLORIA RETANA MARTINEZ
JOSEP LAS TURU
INMACULADA GUERRA MARTÍNEZ
ALEXIS FERNÁNDEZ MUÑOZ
JUAN Mª AGUINACO SANTAMARIA
JORDI JUAN BOSQUE
PERE OLIVE ROCA
MERCÈ HERNANDO PIÑOL
ÀNGELS BARBERO GARALUT
JOAN PLAYÀ GUIRADO
JAUME RAFANELL VILA
JAVIER GARCIA BALADA
ANTONIO PARRA GRANADOS
MARIANO VICENTE DOMINGUEZ NUÑEZ
JOSEP MARIA ROSICH DOMINGO
ALFREDO GONZALEZ GARCIA
DAVID RABELLA ATARES
JOSE ANTONIO RODRIGUEZ BENITEZ
FERNANDO RUEDA PEREZ
JOSEP MARIA ROSICH DOMINGO
KAREN CORRAL BERMUDO
MERCÈ CAMPDERRÓS SOLA
CARMEN MOYANO MARTÍNEZ
PATRÍCIA CANUT HUND
SERGI BONILLA SELLARÈS
ORIOL ROMEU VIDAL
NÚRIA SOLÉ SOLDEVILA
ESTHER BALADA PUIG
SONIA RUIZ DOMINGO
SONIA SANZ GARCIA
MARGARIDA BOSCH I RADÓ
RAMÓN SAN LEANDRO ASENSIO
MARIBEL FERNÁNDEZ LEÓN
FRANCISCO JAVIER GALLEGO FERNANDEZ
XAVIER BOSCH CASANOVAS
MILAGROS FERNANDEZ COTO
IVAN SALAS RODRÍGUEZ
MANUEL GARCÍA CABEZAS
ALBERT BLAY AIXALÀ
JUAN JOSE BARBERO GARALUT
ROBERTO DEL VAL
LLUÍS VAQUERO LINARES
RAUL ALARCÓN FERNANDEZ
FRANCISCO JURADO MUÑOZ
IRENE ABASCAL
RAFAEL GARCIA FRANCO
CONXITA DOLZ PEISRO
JAUME TORNES SOLER
CARLOS BONASTRE CERVERA
IRENE GONZALEZ PACHECO
CRISTINA CASTILLO FENOU
GRMMA FONT TUBAU
AGUEDA GÁLVEZ AGUILAR
MIQUEL ÀNGEL CAPDEVILA LAS
LYDIA SANCHEZ GARCIA.
LEONOR LOPEZ VELASCO
EVA ALVAREZ ROBLEDO
PEDRO LÓPEZ GARCÍA
CAROLINA PÉREZ BOYA
JORDI ORCERA ROMEU
ROGER ROVIRA CAMPRUBÍ
ELISABET MARIMON
ANA LÓPEZ MELIÀ
VERONICA GONZALEZ NOVELLE
MIGUEL ÁNGEL NAVARRO MORALES
JORDI QUINTANA SANTAGENOVEVA
JOAQUIM SALONI CALVET
ESTER MONCUNILL LABRADOR
MONTSERRAT AGUSTI UBACH
YOLANDA RISQUE FERNÁNDEZ
ALBERT CAMPRUBI ROVIRA
ERIC GOMEZ DE AMO
VANESSA CASTELLÓ LÓPEZ
JOSE LUIS BRAVO BRIONES
ANA ROSA RODRIGUEZ VALLES
MIRIAM BARCO MORRAL
ELIA RIPOLL
ALFONS CASANOVAS MONTAÑA
SERGIO FERNANDEZ RUEDA
MÓNICA FERNÁNDEZ MÁRQUEZ
VALERIANO GUARNIDO
RAMON ARTIGAU QUERALT
JORDI SANTAMARIA GÓMEZ
INMA FERRANDIS SANCHEZ
DAVID SANZ SEBASTIAN
JOAN MIQUEL ALONSO SALA
ESTHER BELTRAN JIMENEZ
ANTONI LLACUNA CREIXELL
MARICARMEN LOPEZ MONTESINOS
XAVIER LÓPEZ LÓPEZ
SANDRA BRUNO
MONTSE BRUNO CORDON
ANA LINEROS MOJEDA
PILI GARCÍA ROBLES
MÒNICA MUÑOZ ROURE
XAVIER LORENZO FIGUERAS
IVAN SANTANA
JAUME MATEO BERZOSA
SÍLVIA PARÍS OJEDA
JOSE TUDEL TUBAU
ESTER MORERA JOSÉ
IVAN SANTANA SORIANO
MARIA DEL MAR GARCIA GAMEZ
MARTA REDÓ ARÍS
REMIGI ROURE MUÑOZ
NÚRIA TORNÉ BALAGUÉ
MARTA VIDAL ROIG
MARICARMEN LORENTE GARCÍA
JORDI CARRASCO BONO
ROSA MARTINEZ VALERO
M DOLORS VALERO FOLCH
CARLOS YEDRA AGUILERA
ORIOL MORRAL TORRAS
ANNA SARRIAS
MARIA NIEVES HIDALGO ORIVE
YOLANDA DIAZ ALMARAZ
NATÀLIA ROYO
FRANCESCA TORRES PUIG
MIREIA BIGAS PUJOL
MARIA DOLORS SARDÀ DURAN
CARLOS MESTRALLET DEMARCO
SUSANNA CRESPO
JUDIT MATEU SALICHS
ANTÒNIA PLAYÀ RABELLA
EVA NOGALES GRACIA EVA NOGALES GRACIA
PERE RIBAS ALOY
SANDRA GRISO ARTOLA
PERE ROMEU CORTIADA
ERNEST ALOY CALLEJAS
ANTONIO ARJONA GUARNIDO
XAVIER CLUA CALOMARDE
ÁNGELES NAVARRO GARCIA
MARIBEL RAMOS DEIROS
EULALIA LLOPART ANGRILL
GERARD DOMENECH LLADO
HELENA GARCÍA BENEDICTO
IRA LÓPEZ OTERO
ISABEL NAVARRO MARTÍNEZ
TONI PONS I VILAPLANA
CRISTINA MIRAVET CASASIN
ALFONSO ORCERA ROMEU
M.LUISA GARCÍA VARELA
LAURA GUIRADO MARTINEZ
PEP RIBA SAMARRA
NÚRIA MARCO NICOLAS
ALÍCIA ROMERO LLANO
CRISTINA LOPEZ SERVEN
ANA GOMEZ MENU
VICTORIA IBÁÑEZ HERRERA
ELISABET SARRIAS HOYOS
JORDI RUIZ CASTILLO
ALEJANDRO SANZ PLATEL
JORDI ANDREU VILA
PILAR ROCA VIOLA
FRANCESC MARIN ELIAS
DAVID FERRER CANOSA
RUTH DE TOMAS MELER
NÚRIA PANES MUNTAL
CARME MARTÍNEZ NOYA
ESTER COSTA BALAGUÉ
JORDI ALVAREZ
JOAN NICOLAU CANALIAS
SILVIA BERTRAN BOLTES
EVA RODRIGUEZ
ESTHER RAVENTOS I HUARTE
SILVIA MOROS
EVA LÓPEZ MARTÍNEZ
SANDRA SANTOS BATISTA
TERESA PASTALLÉ RIBOT
FRANCESCA BAGUÉ
CRISTINA LAS TURU
GERARD MOYA RABELLA
NOEMI MIMÓ ALEGRE
DOLORS ARMENGOL SOLÉ
ANNA MATALLANAS
JOSÉ RAMÓN GIRONA FERNÁNDEZ
JUDIT MANRIQUE LAHUERTA
ELENA MORENO GUTIERREZ
JAUME NAVARRO MIRANDA
DOLORS CONDE DOMÍNGUEZ
FÀTIMA TOVAR GALAN
MARTA MAS BLASCO
MARIBEL ASTASIO
JOSE ANTONIO LUQUE CAMACHO
JOAN ARDÈVOL FERNANDEZ
JORDI LLOBET I MARTI
SALVADOR SEGURA JUNI
VANESA DE NAJERA BOMBIN
MARIA TERESA RABELLA I ATARES
SONIA MORA DE RUIZ
LLUIS VALLS SALVADOR
NÚRIA BALLART JIMENEZ
ELISENDA RIUS BERGUA
ENRIQUE PLA JEREZ
LLUIS VALLS SALVADOR
MONTSERRAT RUIZ CABEZON
ROSA M. PLAYÀ GUIRADO
JORDI ARTIGA I PASCUAL
MIQUEL GARCIA I MORENTE
MIGUEL ORTUÑO CHIMENO
JUAN ANTONIO PELÁEZ SÁNCHEZ
JORDI PLAYÀ GUIRADO
FANNY CAMPENY PLANAS
BRIGI LOPEZ
OSCAR LAGUNA LÓPEZ
GEMMA PIÑERO BADIA
JAUME MARGARIT CABALLÉ
GEMMA OLIVELLA LLADÓ
JOSEP MUMANY LAS
ISABEL CINTAS
RAFAEL SOLIS
MERCEDES LUNA ORENSANZ
MONTSERRAT PUIG MUMANY
SANDRA ANSIO ORTIZ
JORDI LLOP LOPEZ
JENIFER SOLÍS CINTAS
JOSEP FERRER VILARRUBLA
CARLES BOSCH AMADÓ
PILAR PELÁEZ SÁNCHEZ
MARÍA JOSÉ CERRILLO GÓMEZ
ANTONI SANCHEZ DIAZ
MELANI SOLIS
PILI MIMÓ ALEGRE
SANDRA PEDRALS GUTIÉRREZ
GLORIA MARTÍNEZ FERNÁNDEZ
MERCÈ CARALTÓ MASOT
JOAN COMELLAS PLAYÅ
LLUÍS TORRES ROIG
XAVIER DOCAMPO SELLARÈS
JOAQUIM PLAYÀ GUIRADO
JOAQUIM SARDÀ ALSINA
JAUME VILATIMÓ PUJAL
MARC PI SARDÀ
JA SOM
905
ADHERITS